Cestování

Kurzy potápění, samotné potápění a cestování za krásama moří či i sladkovodních lomů k sobě nedílně patří..
Máme pro Vás od každého trochu... stačí jen vybrat a užívat si podvodní nádheru..
Naše mnohaleté zkušenosti by Vám měli pomoci zažít pohodu u vody...
Naše Cestovní agentura Vás nezklame...

Cestování nejen za potápěním

Snem každého potápěče, zvláště po dokončeném kurzu potápění či po nákupu vybavení, samozřejmě je, aby pod vodou viděl a zažil úžasná dobrodružství při objevování nových končin i trochu napětí při setkání s živočichy, kteří jsou mnohdy větší než Vy a hlavně hodně pohody, kterou po celý pracovní rok často postrádáme. Pro všechny vyznavače tlakových lahví, automatik a jacketů máme připravenou širokou škálu různých akcí, kterou v průběhu roku rozšiřujeme a obměňujeme dle potřeb a nápadů lidí, kteří se s námi rádi potápí. Možnost výběru je opravdu široká a leckdy je možné spojit Vašeho koníčka i s rodinnou dovolenou!

Pro každého máme něco !

Každých 14 dnů vyrážíme na potápění do tuzemska i do zahraničí, do sladké i do slané vody, za teplem, ale i za zimou. Potápění  na českých lomech či  Rakouských jezerech je úchvatné, kde setkání se štikou či velkým sumcem je vždy nádherným zážitkem.

Egypt

Naší hlavní destinancí je Egypt, kam každý rok pořádáme nejméně 15 - 20 potápěčských cest. Nejvíce zde pořádáme velmi oblíbená potápěčská safari, která nám umožńjí dostat se do míst, kam se z hotelového pobřeží nemáme šanci dostat. Perlou jsou Brothers Islands, St. Johnes reefy a Zabargad s Rocky Islandem, které jsou bezpečně nejkrásnější z celého Rudého moře.A proč Egypt? Ať počítáme jak počítáme, tak Egypt vychází z nejbližšího okolí nejlépe. Jak po stránce podvodních zážitků, tak i po stránce finanční. Prostě Egypt je blízko, je levný a jsou tam překrásné korálové zahrady. Tedy když víte kdy a kam na ně!!!!!

Cocos Island

Naprostosto jedinečná potápěčská lokalita patřící pod Kostariku, TOP 1 světová lokalita daleko převyšující Galapágy s Wolfem a Darvinem. Fantastická podvodní rezervace velmi bohatá na kladivouny, velrybí žraloky, manty, rejnoky, atd. Velmi redukovaný počet navštevníků velmi přispívá této podvodní nádheře. barevně dno příliš nevyniká, vody plné planktonu lákají obrovská hejna ryb, za kterými plavou ty větší. Úžasné...alespoň jednou za život.

Keňa

Pro milovníky kombinovaných výprav máme bonbónek v podobě Keni ( pozor ne Mombasa), v němž spojujeme 14 –ti denní pobyt s ponory na bohatých útesech Indického oceánu a vnitrozemské safari za stepními a zvířaty z buše pod Kilimandžarem. Vzhledm k tomu, že potápění díky odlivu a přílivu dovoluje ponory jen dopoledne, zbývá dostatek času na odpočinek či věnování se rodinně či jeným sportům, které v resortu jsou zdarma k dispozici Cena je velice zajímavá !!!!

Indonesie Komodo a Alor

Absolutně fantastické korálové útesy plné života, které jsme nikde na světě jen tak nepotkali. Žraloci útesoví a manty jsou běžnou součástí tohoto podvodního ráje. Nedotčená příroda pod i nad hladinou je opravdu fantastická. K všem podvodním dobrodružstvím, podniknuté na krásně stylové potápěčské lodi Sea Lady, přidáváme bonus trekingové výpravy Na ostrov Komodo a Rinku, kde je možno v divoké přírodě pozorovat jedinečné a neuvěřitelné predátory Varany komodské...

Kuba

Rakouská jezera

Naše lomy

Mexiko

atd., apod.,

Pro ty, kterým chybí výstroj je samozřejmě k dispozici velká půjčovna a veškeré technické zázemí, které je u certifikovaného potápěčského SSI centra a autorizovaného dealera firmy SCUBAPRO, UWATEC a SUBGEAR) povinností.

Naše centrum je vedeno jako Cestovní agentura. Z tohoto důvodu jsou některé platby směřovány příma na naše hlavní partnery. Veškeré informace obdržíte vždy na srazu účastníků..

Podrobnější informace najdete v dalších odkazech.

S námi je to bez starostí a v pohodě. Jedeme přeci s Vámi !

 
 
 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI