Jižní safari z Marsa Alamu

Super letní Akce...
Krásné potápění na korálových reefech...
Fantastické klidné potápění vhodné pro začínající potápěče a šnorchlování

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO PRÁZDNINOVÝ ČAS

Připravili jsme pro Vás speciální nabídku!!

Tato cesta je je více zaměřena na přírodu a na poklidné potápění. Záměrně jsme vybrali lokality kolem Marsa Alamu, které jsou absolutně fantastické na panenské korálové útesy. Během této cesty navštívíme nadherné lokality jako je Malahi, Claudia reef, El Maksur, atd... všechny tyto lokality jsou velmi krásné a můžete zde potkat mnoho typických živočišných představitelů Rudého moře - murény, trnuchy, delfíny a se štěstím  i reefové žraloky. Třešničkou na dortu bude navštěva Dolphin house na Sataye, kde budeme šnorchlovat s delfiny, kteří zde mají přirozené útočiště před vlnami.
Všechny lokality jsou pohodové a vhodné jak pro začátečníky tak i samozřejmě pro pokročilé...
Pro děti úplně fantastické...

Vhodné pro začátečníky, děti i pokročilé.

 V ceně je zahrnuto: Transfer z a na letiště, plná penze + odpolední svačina, plné pití nealko nápojů ( kafe, čaj, cola, sprite, voda,...), předposlední den Velká slavnostní večeře s překvapením, všechny reef poplatky ( 21 Euro/ týden), 7 dní ubytování na lodí, 6 dní potápění, lahve, olova, česky mluvícího průvodce

V ceně není zahrnuto: Letenka, všechny letištní poplatky (8.900 Kč), tatranka v letadle, bakšiš cca 30 euro, půjčení potápěčské výzbroje, vízum (25 US na letišti v Hurghadě), Nitrox (70 Euro/lahev týden)

 

Cena : 19.810 Kč

 

Naše centrum je vedeno jako Cestovní agentura. Z tohoto důvodu jsou některé platby směřovány příma na naše hlavní partnery. Veškeré informace obdržíte vždy na srazu účastníků..

 
 

Seznam termínů

TermínNázevAnotaceVolných míst
04.-11.8.2018Egypt - Jižní safari Marsa AlamNádherné korálové reefy bez velkých hlobek.. Krásné prázdninové potápění.. i se šnorchlováním s delfíny Směřováno na život korálového moře.. Parádní letní dobrodružství..8

PŘIHLÁŠENÍ NA AKCI

 
 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI