Rakouská jezera

Potápění v Rakouských jezerech je fantastické...
Často překrásná viditelnost, mnoho zajímavých objektu k objevování pod vodou...
Nádherná příroda okolo... A ty žebírka v sobotu....

Pojedte s námi na prodloužené víkendy za poznáváním krás rakouských jezer. Jezera Gosausee, Attersee, Grundelsee či Wolfgangsee atd. jsou jedinečná svoji atmosférou, krásnou viditelností (10 -30 metrů) a teplejší vodou než na našich lomech ( samozřejmě záleží na hloubkách). Pod vodou na jednotlivých lokalitách jsou schovány objekty k dobrodružnému objevování... poklad v truhle, ponořená jachty, lodičková kadibudka s telefonem atd. lokality jsou pozvolné i strmé stěny... záleží na výběru lokality.

Mimo potápění zde máme připravené i nepotápěčské aktivity pro všechny ( v případě optimálních podmínek), jako je nádherný šnorchlovací trip po řece Traun, kde s ABC a v neoprenu se necháváme unášet klidnou řekou a pozorujeme pod hladinou neskutečné množství ryb - 3 druhy pstruhů, štiky, mníky, atd...opravdový zážitek i pro potápěče. Dále různé výlety, třeba do Haldstatu s proslavenými solnými doly, jízda místním vláčkem na okolní vrchol, kde je výhled na všechny okolní jezera atd. Prima parta by měla zase být zárukou příjemně strávených dní.

Ubytováni zajištujeme většinou u jezera Attersee v soukromých penzionech s bohatou snídaní. Bližší podrobnosti o jednotlivých termínech, které se mohou lišit, se vždy aktualně dozvíte v našem potápěčském centru.

V ceně je zahrnuto: Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s bohatou snídaní, plnění lahví

V ceně není zahrnuto: Doprava, půjčení potápěčské techniky, tatranka

Cena pro nepotapěče je 4100,- Kč

Cena : 4600 Kč

 
 

Seznam termínů

TermínNázevAnotaceVolných míst
27.04..-01.05.2018Rakouská jezera - jarní potápění s absolutní viditelnostíPravidelné potápění v Rakousku... Krásné potápění ve vodě s krásnou viditelností.. Prostě pohodové pikniky a pokec u vody...8

PŘIHLÁŠENÍ NA AKCI

 
 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI