Kurzy potápění

Chcete si udělat kurz potápění? Či se zdokonalit? Jste na správném místě!!!
Kurzy potápění jsou naší hlavní náplňí a myslíme, že Vám můžeme poskytnout opravdu velmi dobrý servis. Moderní metody a zkušený tým profesionálních instruktorů připravených se Vám individuálně věnovat. Dobrá parta, příjemná atmosféra a nádherné zážitky... to je kouzlo potápění, které můžete začít objevovat.

Jsme připraveni splnit vaše sny i tužby v podvodním světě. Přiblížíme a naučíme Vás pohybovat se ve stavu bez tíže. Jsme profesionálové a jsme tu pro Vás!!!

Každý si u nás najde to své.... Začínající potapěči, kteří se přihlásí na kurz potápění OWD hledají jistotu a bezpečnost pro počáteční zvládnutí všech dovedností... Někteří se chtějí potápět jen pro své potěšení u moře na dovolené. Někteří by rádi zažili pod vodou i akčnější zážitky se 100% bezpečností – více do hloubky, k vrakům či technické kurzy potápění jsou tu právě pro Vás. Jsou i tací, kteří by se v budoucnu také rádi stali Instruktory potápění. V našem centru naleznete všechny možnosti i včetně té instruktorské…  Kvalita je u Nás na prvním místě!!!

My a kurzy potápění

Absolutní profesionalita, kurzy potápění s vysokou úrovní a individuální přístup k zákazníkům... To je naše hlavní kredo při výuce všech kurzů. Naše centrum potápění Octopus divers bylo založeno 1997 jako PADI centrum. Kurzy potápění v tomto systému jsme prováděli 10 let. Vždy jsme dbali hlavně na stránku 100% kvality, jak z pohledu přístupu instruktora a jeho zkušenostem, tak z pohledu výukových materiálů. Kvůli právě bezkonkurenčním výukovým materiálům ke kurzům potápění jsme v roce 2009 přešli pod výukový systém SSI a jsme tomu velmi rádi. V současné době od roku 2011 se nám dostalo cti být hlavním zastoupením SSI pro Českou a Slovenskou republiku. Do současné doby  u nás s potápěním začalo něco přes 2.000 nových přátel potápění.
V našem centru je k dispozici několik instruktorů potápění - prohledněte si náš tým v záložce Naši Instruktoři a vyberte si toho svého

Vy a kurzy potápění

Každý si najde to své…
Patříte li mezi nerozhodné, nejste si jisti, jestli by se Vám potápění líbilo, máme pro Vás připravený tkz. Ochutnávací ponor. Tady zjistíte, jak je potápění příjemné a nádherné. A hlavně nic těžkého.
Jste li již rozhodnuti zažít nádherné zážitky pod vodou je pro vás připraven kurz OWD (Open Water Diver) a po něm následují další možné kurzy potápění dle vašeho nadšení a elánu ( DEEP, NAVIGATION, NIGHT).. Vše najdete v sekci Rekreační kurzy
V našem centru máme i instruktory, kteří  Vám pomohou přejít na stranu tkz. Technického potápění… Kurzy technického potápění Vám přiblíží  dobrodružství v hloubkách či na vracích, vše je Vám zde otevřeno.
Pro Vaše děti máme připraveno několik kurzů, které rozvíjejí dovednosti nad i pod hladinou. V přípravce na potápění Rangers kurz je připravené nádherné dobrodružství pro děti od 8 do 12 let, které je zaměřeno i  na formování osobnosti dítěte. Plnění dobrých skutků, drobného pocitu odpovědnosti… to vše se v kurzu najde. Opravdu doporučujeme!!
Součástí všeho je bezpečnost… Třeba zatoužíte být připraveni i na málo pravděpodobné situace jako je záchrana potápěče.. DAN kurzy jsou zaměřeny na poskytnutí první pomoci či poskytnutí kyslíku. Viz. Dan Kurzy potápění
Naše potápěčské centrum má již řadu let status Instruktorského centra. Díky tomu můžeme provádět i kurzy Instruktorské či přestupy instruktorů z jiných asociací do našeho..

Příjemné prostředí a dobrá parta

Jsme dobrá parta, která se ráda potkává a schází..
Jsme rádi, když se u nás všichni cítí dobře. Potápění je o klidu, relaxaci, pohodě u vody a nejen u ní. Společné výpravy za potápěním jak v Čechách tak i u moře patří k samozřejmým aktivitám našeho klubu.  Lidé, kteří se u nás potkávají se k nám většinou rádi vrací, protože potápění je tmelící fenomén. Společné výpravy nejen za potápěním přispívají k příjemné atmosféře v naší komunitě. Kdo má zájem a trochu volného času může s námi posedět v Moravském sklípku, jet na hory či si třeba jít zahrát bowling. 
 

 

 
 
 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI