Dětské kurzy šnorchlování a potápění - obecně

Dětské kurzy plavání, šnorchlování a potápění...
Děti jsou radost a voda je pro ně přirozeným prostředím.
Máte šanci zvýšit jejich zážitky a při zachování 100% bezpečnosti jim ukázat i nádherný život pod hladinou. Kurz potápění Rangers je toho dokladem.
A když se přidáte i Vy, tak vaše společné zážitky Vás budou provázet celý život.

Mezinárodní výukový systém SSI má již 10 let akredici Ministerstva školství pro výuku vodních sportů se zaměřením na šnorchlování a dětské potápění. Tím bychom rádi uklidnili všechny rodiče, že šnorchlování a dětské potápění není životu ohrožující aktivita... Ba naopak. pro děti je voda přirozeným prostředím a jejich adaptace je fascinující.

Náš výukový systám má velmi detailně propracovanou metodiku od prvních krůčků s maskou šnorchlem a ploutvemi, přes pokročilejší šnorchlovací aktivity, až po samotnou dětskou přípravku potápění - Kurz Rangers

1. První krok je Šnorchlovací kurz na volný nádech ( freediving)... vše je zaměřeno na využití volného nádechu, kdy při správném vycvičení jsou děti na konci schopné plavat pod vodou výrazně delší dobu ( kolem 1,5 minuty) a do hloubky kolem 6 metrů... jednoduchou formou se učí vyrovnávat tlak v uších, správně dýchat a mít správnou kopací techniku. Vše hravou formou.. děti přeci musí mít radost z této aktivity.. navíc je vše směřováno i k posílení imunity atd... Vice zde..

2. Druhý krok je určen pro děti i rodiče. Dětský kurz Rangers je opravdovou lahůdkou. Je určen pro každé dítě ve věku od 8 do 12 let, která má rádo vodu a rádo se v ní pohybuje. Tento mezinárodní kurz pro děti je rozšířen po celém světě a patří mezi nejlépe hodnocené vodní a podvodní aktivity. Baječně hravou formou se zde děti seznamují s potápěním, se zážitky, kterou jsou pod vodou k vidění. Je skvělé pozorovat jejich pohyb a elán v jejich naprosto přirozeném prostředí. Děti se učí  základy potápění velice hravou a poutavou formu... V každé lekci plní děti nejenom pět typů Rangers stupňů, ale musí splnit i jistý počet dobrých skutků, které rodiče či prarodiče musí potvrdit svým podpisem do Rangers zápisníčků. Je to hra, ale pro děti velmi okouzlující. Více zde..

Na prvním  místě je bezpečnost... 100% bezpečnost. Metodika je striktně nastavena a povoluje maximální počet 8 dětí v kurzu a dohled speciálně vyškolených SSI  instruktorů se zaměřením na dětskou klientelu. Osobní individuální přístup je samozřejmostí, což umožňuje maximální míru kontaktu a zvyšuje zážitkovou část jednotlivých kurzů.

Naše kurzy je jedna velká hra. Děti si rádi hrají a my je v této činnosti podporujeme a cíleně je směřujeme k výkonostním cílům. Metodika myslí jak na tělesný tak i na mentální a charakterní  rozvoj dítěte. dětských aktivit jako nejlepe připravená mimoškolní aktivita rozvíjejíci dovednosti ve vodním prostředí s dopadem na společné zážitky rodiny...

Kurzy provádíme ve většině pražských bazenů.. více v podrobnostech na stránkách jednotlivých kurzů

Vy sami nemusíte tíhnout k vodnímu prostředí, ale dětem dejte šanci... nezklamou Vás!!

V případě že i Vy jste ve vodě jako ve svém živlu, bude nám ctí když se, v určitých částech, k nám přidáte!!

 
 
 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI