Základní rekreační kurzy potápění - Slevové portály

Chcete - li propadnout kouzlu potápění tak jste na správném místě.
Podvodní svět Vám učaruje... pocit beztíže je čarovný..
Kurzy potápění nejsou těžké ani nebezpečné.
Chce to jen jedno - elán a chuť si to užít.
My Vám jen pomůžeme!! Rádi...

Vítáme Vás v sekci rekreačních kurzů potápění -  Slevové Portály

Na poprvé ten zvláštní pocit. Maska a neohrabaná potápěčská výstroj, snad jen trochu těžší, zanoříte se pod vodu a obličej je najednou pod hladinou. Nádech, provázený tlumeným zvukem přiváděného vzduchu, který dodává pocit jistoty, první nádechy pod vodou. Na masku okamžitě zapomenete, výstroj je najednou krásně lehká, lehoučká, snadno ovladatelná a člověk má pocit svobody, jaký dosud nikdy nezažil. S prvním nádechem pod vodou se Vám otvírají dveře do jiného světa...

Pojďte s námi na návštěvu do jiného světa !

Každý si u nás najde to své.... Někteří se chtějí potápět jen pro své potěšení u moře na dovelené či o víkendu vyrazit na nějaké křišťálové jezero či lom ( opravdu existují :-)). Někteří by rádi zažili pod vodou i akčnější zážitky, tj. potápěli se do větších hloubek, k vrakům či zažili nadherné vizuální zážitky pod ledem. V té sekci je Vám vše k dispozici dle Vašich požadavků a tužeb.

Pokud si nejste jisti tím, jestli by Vás potápění bavilo či se chcete přesvědčit, že potápění je opravdová bezpečná relaxace, je pro Vás připraven minikurz Try scuba. Pro nerozhodné opravdu doporučujeme!!

Opravdový kurz pro začátečníky je Open water diver (OWD), na který volně navazuje kurz Advanced Open water diver (AOWD). Po jeho absolvování můžete využít maximální hloubkové limity pro rekreační potápěče, noční potápění atd.

Následují další možné kurzy - Stress&Rescue, Divecon a různé specializace (vraková, hloubková, noční, nitrox, atd.), které rozvíjejí Vaše potápěčské dovednosti a umožňují další možné aktivity pod vodou.

Je na vás, jak moc vás potápění chytne, my jsme jen nástroj :-))) A vůbec nám nevadí, že chcete ušetřit přihlášením přes Slevové portály

 

Důležité je dbát na bezpečnost při výcviku a kvalitu. Z tohoto důvodu je v našem centru maximální počet účastníků v kurzu 8 lidí ! Také je velice důležité, aby technika, se kterou budete v kurzu pracovat, byla řádně servisováná a udržována. Toto pravidlo není vždy bežné u všech provozovatelů kurzů potápění. Ale protože naše centrum je též autorizovaný dealer a hlavně servisní centrum firmy Scubapro, jejíž techniku používáme při výcviku, můžete se spolehnout, že naše technika je velice důkladně prověřována a servisována v pravidelných intervalech.

V našem centru hlavně klademe velký důraz na individuální přístup k zákazníkovi. Dnešní doba klade na naši pracovní dobu velké nároky. Termíny výuky jsou tedy vždy voleny dle individuálních požadavků. Také je možnost za příplatek i volby privátního (1:1 s instruktorem) nebo intenzivního kurzu.


Buďte si jisti, že bezpečnost a individuální přístup k Vám je u nás na prvním místě !!!

Po absolvování kurzů získáváte mezinárodně uznávaný doživotní certifikát a licenci, která platí po celém světě. S touto kvalifikací Vám bude k dispozici kompletní potápěčský servis na všech základnách u moře i ve vnitrozemí (půjčení výstroje, naplnění tlakových lahví, výjezdy potápěčskou lodí, atd.).


Pozor!!! Je poviností všech potapěčských škol, aby každý student dostal k výuce českou učebnici! Po celou dobu jakéhokoli typu kurzu máte k dispozici kompletní potápěčskou výstroj včetně masky, šnorchlu, ploutví, nic si nemusíte kupovat, vše je zahrnuto již v ceně kurzu ! Cílem je, aby jste si techniku nejdříve vyzkoušeli a teprve poté, když budete chtít, si ji koupili. V případě občasného potápění je však cenově výhodnější si techniku půjčovat z naší velké půjčovny.

Pro děti (8 – 12 let) nabízíme kurz šnorchlování a úvod do přístrojového potápění -Kurz Rangers

Podrobnosti se můžete dozvědět po volbě odkazu s jednotlivým typem kurzu, nebo telefonicky v našem potápěčském centru.

Po skončení kurzu se můžete stát členem Octopus Divers klubu, což umožňuje zúčastnit se s námi všech potápěčských výprav v tuzemsku i v zahraničí, které pořádáme pro členy klubu pravidelně po celý rok. Zakoupením věrnostní karty získáváte výrazné slevy při nákupu potápěčské techniky, na využití naší velké půjčovny potápěčské techniky, servisu, atd. Dále je možno využívat plaveckého bazénu Holešovice k bezplatnému plavání s rodinnými příslušníky.

Postaráme se o vás !

 
 
 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI