Divemaster

Jedinečný kurz pro ty co chtějí něco více...
Znamenitá příprava na všechny situace...
Všestranná příprava teoretická i praktická..
Všem doporučujeme...

1. profesionální licence

Tohoto kurzu se mohou zúčastnit pouze absolventi AOWD a Rescue, či jeho ekvivalentu v jiném výukovém systému.

Tento kurz je pro ty zájemce, kteří chtějí mít kompletní potápěčské znalosti, jak teoretického, tak praktického rázu. Probírá se zde velice podrobně problematika potápěčské fyziky, fyziologie, konfigurace výstroje a její problémy, servis, problematika dohledu nad potápěči ve výcviku či po něm. Opakuje se zde záchranářská problematika, atd.

Držitel této licence má možnost asistovat při výcviku nových potápěčů, být dozorem při potápěčských aktivitách jiných potápěčů v centrech či na lodích, mít správný přístup k začínajícím nebo nezkušeným potápěčům. Po ukončení tohoto kurzu se můžete pracovně uplatnit na potápěčských základnách všude ve světě a jste připraveni na Instruktorský kurz. Povolání - koníček, nebo jen zábava.

Divemaster kurz trvá cca 2 - 4 měsíce, obsahuje 12 teorií a mnoho hodin strávených na bazénu a na otevřené vodě, fyzické testy, asistence při výcviku studentů OWD a AOWD atd. Teorie probíhá v časech dle požadavků skupiny.

Cena kurzu 16.500 Kč

Cena obsahuje kompletní výuku, manuál Divemastera, pronájmy bazénů, možné zapůjčení potápěčské techniky, veškeré náklady na vzduch, vzpomínku na kurz - tričko, diplom.

Rozšiřte řady našich potápěčských průvodců v Egyptě. Stojí to za to !

 
 

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ

 
 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI