OWD - základní kurz potápění

Kurz potápění OWD je prvním základním stupněm pro začínající potapěče.
Je důležité, aby tento kurz měl vysoký standart bezpečnosti, individuálního přístupu a punc nejvyšší kvality.. vždyť začínáte!!
Moderní on-line učebnice, kterou můžete studovat ze svého tabletu, mobilu či PC. Individuální přístup je samozřejmostí.
Nešizený kurz ... Vyzkoušejte nás a nebudete zklamaní :-)

Open Water Diver

Kurz potápění pro začátečníky

Tento kurz potápění je určen pro úplné začátečníky, kteří se chtějí potápět bez dohledu instruktora. Na kurzu potápění jsou malé skupinky kolem 6 účastníků či budete li si přát, tak úplně samy, protože preferujeme na úplném začátku spíše individuální přístup. Teorie se vyučují v našem potápěčském centru na Vinohradech v Korunní 81 ve dnech a hodinách dle přání skupiny, většinou navečer.. Bazény jsou prováděny v  bazenu Průmyslové školy na Zeleném pruhu , Praha 4 v pevných podvečerních hodinách opět dle možností a přání. Závěr kurzu na „otevřené vodě“, který trvá dva dny, je možno dokončit buď na našich lomech, kde je veškeré zázemí, nebo na Rakouských jezerech které jsou překrásně čisté, a nebo u moře na základnách v Chorvatsku, Itálii nebo v Egyptě. Tento „mořský“ typ dokončení kurzu je většinou spojen i s volným potápěním po skončení kurzu pod dohledem instruktora a možném rozšíření dál. Podrobnější všeobecné informace o kurzech potápění zde

Samotný kurz se tedy skládá ze tří hlavních částí :

1) Teorie

Seznamuje s principy a základními informacemi, které musí znát všichni potápěči, kteří se chtějí bezpečně potápět. Díky moderní technice jako jediný systém nabízíme klientům moderní způsob výuky. Výukové materiály jsou dostupné stále v knižní podobě, ale klienti spíše volí variantu digitální, kdy máte možnost si studovat ze svého tabletu, mobilu či PC moderní učebnice a vše v Českém jazyce s krásnými video ukázkami. Tato interaktivní učebnice dostala řadu mezinárodních ocenění.
Teorie je rozdělena do 3 celků, kdy každý celek na učebně v našem centru trvá cca 2,5 hodiny dle živé konverzace a zájmu a je doprovázen videoprojekcí, praktickými pomůckami k dané tématice. Neučí se zde žádné zbytečné výpočty, které člověk v běžném potápění nepotřebuje... Vše je zaměřeno na jasné a důležité informace.

2) Praktická cvičení v kontrolovaných vodách

Přichází první ponory v bazénu, při kterých budete uplatňovat své čerstvě nabyté teoretické znalosti a zároveň si procvičíte potápěčské techniky a dovednosti. Tato cvičení se odehrávají pod přímým dohledem instruktora, při větším počtu lidí i s pomocí Divemastera (profesionálně vyškoleného asistenta instruktora). V bazénu se  nacvičují všechno dovednosti, které budoucí potapěč může potřebovat. Hlavním kritériem pro úspěšné zvládnutí je správné a bezpečné provedení požadovaných cviků. Nic těžkého

3) Praktická cvičení v otevřené vodě

Ponory ve volné vodě zakončují základní výcvik potápěče. Umožňují aplikovat a prohloubit si získaní vědomosti a dovednosti ve skutečném potápěčském prostředí pod dohledem instruktora. Po úspěšném absolvování pěti modulů na otevřené vodě výcvik končí a z Vás se stávají samostatní potápěči

Po absolvování kurzu potápění obdržíte potápěčskou kvalifikaci OWD se kterou se můžete potápět do maximální hloubky 18 metrů.

Pro zájemce, kteří jsou velmi pracovně vytíženi, je připraven individuální kurz dle jejich časových požadavků za trochu vyšší cenu než u skupinového kurzu.

Cena kurzu ve skupině i individuálně: varianta A: 8.700 Kč, Varianta B: 7.900,- Kč

V ceně je zahrnuto: Varianta A

kompletní zapůjčení potápěčské techniky včetně masky, šnorchlu a ploutví (nic si nemusíte kupovat) po celou dobu kurzu, vzduch v tlakových lahvích ( pouze v ČR), výuka na učebně doprovázena videoprojekcí, veškerý výukový materiál - moderní učebnice v digitální formě do vašeho tabletu či mobilu... samozřejmě v českém jazyce, potápěčský logbook, kompletní pronájmy bazénů v průběhu kurzu, něco pro vzpomínku - diplom a tričko.

V ceně je zahrnuto varianta B

kompletní zapůjčení potápěčské techniky mimo masky, šnorchlu, ploutví ( které je nutno si u nás pořídit) na které poskytujeme slevu 25% z prodejní ceny na prodejně, vzduch v tlakových lahvích ( pouze v ČR), výuka na učebně doprovázena videoprojekcí, veškerý výukový materiál - moderní učebnice v digitální formě do vašeho tabletu či mobilu... samozřejmě v českém jazyce, potápěčský logbook, kompletní pronájmy bazénů v průběhu kurzu,  něco pro vzpomínku - diplom a tričko.

U obou případů je v ceně digitální certifikace

Skupinová sleva: při přihlášení 3 lidí je 4 člověk zdarma ( platí pouze nákl. položky - učební materiály, půjčovné, apod. vše v ceně 4950,- Kč )

Rodinná sleva: Dva Rodiče + 1 dítě do 15 let - cena za dítě 4.950,- Kč

Při zakoupení výzbroje nad 50.000,- Kč během kurzu - KURZ ZDARMA!!! ( platí pouze nákl. položky - knihu, půjčovné, apod. vše v ceně 4950,- Kč )

Pozor!!!!! Povinností všech potápěčských center je poskytnout při výuce veškerý učební materiály klientovi. Školy či samotný Instruktor, který toto neprovádí se dopouští hrubých porušení standartu a poškozuje kvalitu výuky a hlavně Vás klienty.  V našem systému SSI se totu nemůže stát. Navíc díky pokrokovému myšlení již máme učebnice digitální formě, kterou si můžete nahrát do svého tabletu či smarttelefonu a začít tak pohodlně studovat.

První administrativní hodina je vždy od 17.00 hod v termínu uvedeném níže

Když Vám něco nepůjde, neznamená to, že si budete muset něco připlácet. Zavázali jsme se, že Vás to naučíme. Neváhejte a zkuste to hned - pomůžeme vám.

 
 

Seznam termínů

TermínNázevAnotaceVolných míst
23.05.2018OWD - základní kurz potápěníNádherný pocit beztíže.. objevování života pod vodou... Potápění je nádherné a opojné.. Tak neváhej a začni s potápěním hned... Jsme nejvyšší Instruktorské centrum v Čechách a víme jak Vás v pohodě a v klidu vše naučit.. Důvěřujte nám.....4

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ

 
 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI