Try Scuba - zkušební ponor

Vyzkoušej si ponor na bazenu a zjistíš, že potápění je přijemná a relaxační zábava..
Je to nádherné se vznášet ve stavu bez tíže..
nebudeš váhat a uděláš si jistě kurz potápění OWD

Try scuba diving VIP

Inspirativní ponor pro nerozhodnuté

Potápění je nádherné, vrušující, kouzelné... umožnuje se vznášet ve stavu bez tíže, relaxovat a zapomenout na všední starosti.. proto  jeho celosvětová obliba stále roste..

Žádný sport není tak opředen předsudky jako je právě potápění... neukáznění lidé a dobrodruzi s pudem zebepoškození zbytečně kazí jméno pohodové relaxace a poznávání jiných světů... světů plných barev a podvodní krásy...

Tento poznávací kurz je určen pro lidi, kteří si nejsou jisti, zda je potápění vhodná relaxace pro ně. Proto je připraven poznávací minikurz, kde si každý může, pod dohledem zkušeného instruktora vyzkoušet pocity, které na ně pod vodou čekají. Většina z nás má pocit, že potápění je namáhavý a životu nebezpečný sport, na jehož provozování je nutná nadprůměrná fyzická kondice a ocelové nervy. Během tohoto minikurzu však lidé poznávají, že opak je pravdou a že potápění, je bezpečná a velice příjemná relaxační zábava.

Program kurzu: Sraz je účastníků je přímo před dohodnutým bazénem, většinou bazén v Areálu průmyslové školy  na Zeleném pruhu, kde se účastníci dozvědí během 15 minutového briefingu  veškeré informace o průběhu akce. Také se zábavnou formou  všichni dozvědí jak komunikovat pod vodou s instruktorem, ja se chovat aby ponor byl co nejpříjemnější atd. Po úvodním informačním breifingu bude oblékání do výstroje a přesun do vody na samotné potápění. Každý či dvojice má svého Instruktora či Divemastera, který se o vše stará a vy si můžete vychutnat nádheru podvodního světa...

K akci samozřejmě patří focení pod vodou, aby památka byla kompletní...

Po skončení zážitku samozřejmě bude společné foto, které bude vystaveno na našich webovských stránkách.

Cena kurzu: 1500 Kč

V ceně je započteno: Breifing na bazénu, vstup na bazén, 20 minut potápění, kompletní zapujčení potápěčské techniky, fotodokumentace ke stažení na donesené medium ( flash disk )

Slevy: Při přihlášení páru či rodiny 1+1 celková cena 2.000,- Kč

Při přihlášení skupiny přátel 4 a více je jeden účastník zcela zdarma

Půlka z ceny tohoto kurzu je odečitatelná od ceny základního kurzu potápění (OWD)

 
 

PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ

 
 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI