Náš pevný obchod s potřebami pro potápění

Naše centrum potápění je již 13 let hlavním dovozcem potápěčské značky Scubapro, Uwatec a SubGear do České republiky. V našem kamenném obchodě i na našem eshopu najdete kompletní sortiment zboží nejen určených pro potápění.
Pro naše zákazníky máme připravenou až 30 letou záruku na určité výrobky - na potápěčské automatiky a žakety.
Hlavně!!! Poradíme Vám po stránce odborné i užitkové!!

Naše potápěčské centrum je od roku 1999 nejen centrem pro kurzy potápění, ale i autorizovaný dealer značky SCUBAPRO, UWATEC, SUBGEAR a lamp Led Tec pro Českou republiku s přehledně provedeným e shopem a samozřejmě pevnou prodejnou. Od roku 1999 jsme se navíc stali jediným Scubapro Store obchodem pro Prahu a Střední čechy. Myslíme že potápění rozumíme a jsme tu pro Vás

Obraťte se na nás s důvěrou. Rádi Vám poskytneme rady, které Vám pomohou orientovat se v potápěčské technice. Našim cílem je snížit Vaše náklady zbytečným nákupem výrobku, jehož parametry by jste nevyužili, či naopak, aby jste svoji potápěčskou výbavu mohli použít tam, kde to potřebujete. V našem centru jsme tu pro Vás radou i ochotou Vám pomoci!!!!!

SCUBAPRO

Již čtyři desetiletí patří SCUBAPRO k nejznámějším světovým výrobcům potápěčské techniky. Mnoho klíčových vynálezů pro potápění, pocházejících od inženýrů firmy SCUBAPRO, přispělo k vývoji a rozšíření tohoto krásného sportu. Výkon, spolehlivost, inovace a kvalita jsou atributy spojené se jménem SCUBAPRO. Proto na některé výrobky poskytujeme 30 let záruku !

Začali jste se potápět teprve nedávno, nebo patříte ke zkušenějším potápěčům? Obdivujete krásy bohatého života korálových útesů, nebo raději tajemství jeskyní či vraků? Ať relaxace, vzrušení nebo zaměstnání, SCUBAPRO nabízí pro všechny stupně dovedností, pro všechny druhy použití a pro každý rozpočet vhodnou výbavu. Podrobnosti o jednotlivých výrobcích najdete v podrobném katalogu na našem Eshopu, samozřejmě v českém jazyce.

 

UWATEC

Výrobky značky UWATEC patří mezi nejpřednější potápěčské elektronické přístroje na světě. Podle Vaší náročnosti si můžete vybrat ze široké řady potápěčských počítačů, které při použití nejmodernějších technologií neztrácejí na uživatelském komfortu. Jejich hlavním krédem je snadno čitelný displej s přesným rozlišením, zobrazující přesná a snadno čitelná data důležitá pro bezpečné potápění. Na první pohled možná robustnější displej si již dnes, díky nové řadě Galileo, nezadá ani po designové stránce. Podrobnosti o jednotlivých výrobcích najdete v podrobném katalogu na našem Eshopu, samozřejmě v českém jazyce.

LED LIGHT

Firma Led Light je výrobce skutečně flexibilních potápěčských světel a příslušenství k těmto světlům. Tento výrobce potápěčských světel vyvinul systém potápěčských světel umožňující každému potápěči zvolit si pro něho ideální kombinaci osvětlení a to již od samého počátku výběru. Máte možnost zvolit si mezi světly HID, LED a HALOGEN, ale i světly vzniklými jako kombinace modulů baterií, spojovacích článků a samotných světelných hlav. Neodmyslitelnou součástí těchto lamp je vysoká kvalita a velmi zajímavá cena. Všechny lampy jsou testován do hloubky 160-200m. Všechny produkty firmy Tec Light jsou vyrobeny z hliníkových slitin a sklo je z borosilikátu, je extrémně robustní a všechny důležité spojené části jsou opatřeny třemi těsnícími O-kroužky, což z ní činí svítilnu prakticky nezničitelnou. Ze svítilen lze také odšroubovat (bez pomoci nářadí) spojovací kabel a během necelé minuty vytvoříte z kanistrové svítilny svítilnu ruční.

SUBGEAR

Cílem firmy SUBGEAR bylo od počátku poskytovat nejlepší vybavení za přijatelné ceny, ať už jde o začátečníky tak pokročilé potápěče. Aby pro každého poskytli správné vybavení, je nabídka produktů stále přezkoumávána a rozšiřována.

Prodloužená záruka? Ano od firmy SUBGEAR očekávejte 30ti letou záruku na všechny plicní automatiky pro prvního majitele na výrobní vady a vady materiálu. Firma SUBGEAR nabízí nejširší možnou paletu vybavení pro dětské potápění v Evropě. Jejich designové návrhy pomohly tisícům rodičů spolehlivě a bezpečně vybavit své děti.

Na veškerý sortiment se můžete podívat u nás v potápěčském centru nebo na našem e-shopu. Na případné dotazy odpovíme v našem centru, e-mailem nebo telefonem.

 
 
 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI