Reference

Zde nám píší účastníci kurzů potápění či našich cest své žážitky s námi...
Snažíme se svoji práci dělat poctivě a jsme rádi, že tu moc negativních reakcí nemáme... je to zavazující, ale správné

Sledujte svá fota z kurzů potápění...

 
 
1 2 3
Vložit novou referenci
03.11.2017    Elena
Stress +Rescue 2017
Fantastico! Molto utile! Mohu doporučit, výborný kurz! Trochu jsem se bála, že mám jen 60 ponoru, jestli to není brzo na tento kurz – a není! Chtěla jsem se naučit víc o stresu, komplikované situace, které se mohu zvrhnout a jak reagovat. Kurz splnil moje očekávání, a i když téma je vážný moc jsem se to užily a také dobře bavili. Instruktor, Radek, bezvadný, nekonečné vědomosti na předání. GRAZIE!
24.01.2017    Eda
Borneo - SIPADAN listopad 2016
Vážení !
Měl jsem tu čest být účastníkem této akce. Životní zážitek naprosto perfektně naplánovaný a realizovaný! Oběma klukům velké díky . Profíci ! Vše co bylo slíbeno proběhlo a to bez dalších vícenakladů! Dnes docela zázrak . Všem s klidem v duši doporučuji cestování s Octopusem. Jen rada na žávěr, bacha na cestovní pas, málem jsem zůstal trčet v Kuala Lumpur, ..účastníci jistě budou vědět :-)
Takže kluci, ještě jednou děkuji a snad na nějaké další akci.
Eda
16.03.2016    Dušan
Thajsko 2016
Thajsko: krásná země, milí lidé, skvělá kuchyně.
Lanta: přepychové koupání, úžasné masáže, neskutečné rybí večeře.
Potápění: úplná pohoda, teplá voda 30C, voda mírně „zakalená“ oproti Egyptu, velké množství ryb a MANTA.
Jeskyně: nádherná procházka po okolí s prohlídkou jeskyní občas ve stylu plazením vpřed a nakonec největší jeskyně cca 100m od ubytování.
Ráďo děkuji za neuvěřitelnou dovolenou.
04.02.2016    Háňa a Milan
Thajsko 2016
čáry,máry Thajsko-nadšení,spokojenost,krásná příroda na zemi i pod vodou,pralesy jeskyně supéeer,Radek prostě boží,kamarád,pohodář,výborný společník,organizátor.Radku těšíme se na příště... a moc díky
17.06.2015    Lenka
OWD Vrsar 2015
První ponory v Chorvatsku byly výborné. Doporučuju jít pod vodu s Petrem, protože má čich na mořské koníky :)
BTW, doporučuju pro jednotlivce, protože je velká šance, že Vás instruktoři přivezou i odvezou na místo díky úžasnému vozítku PÁŤOVI, což je zážitek sám o sobě. :)
A když budete mít obzvlášť kliku a budete mít Petra s Radkem jako sousedy, postarají se Vám o budíček míchanými vajíčky se slaninou :)
Kluci díky.
17.06.2015    Karel a Kika
OWD Vrsar 2015
Diky za kurz a trpelivost.Bylo to perfektni,prcka to chytlo a chce se dal potapet coz je skvele.Sme radi ze sme narazili na pohodove lidi,perfektni instruktory a ze se clovek v pohode naucil zaklady potapeni a ted ma chut do dalsich ponoru.Egypt to proste jisti uz ted zacinam skudlit na vylet s Vama na dalsi potapeni.
28.05.2015    Pavel a Gita
OWD + spec. Egypt 5 2015
Kluci tak ještě jednou díky za fajn týden a za skvělé zážitky při dokončení našich kurzů v Egyptě . P.S. fakt není co vytknout, ale budete mi teď muset poradit co mám odpovídat Gitě na její každodenní otázku: "A kdy už zase s klukama někam pojedeme??" .........jo tak mě napadá - toho desátého v Chorvatsku máte ještě volný dvě místa?:-)
-pz-
28.05.2015    Evka
OWD a 2 specializace
S Octopusákama jsem absolvovala OWD v Chorvatsku a DEEP DIVE a DRY SUIT v Rakousku na jezerech a jsem nadšená. Instruktor - Radek super, na tu hloubku jsem se bála, ale bylo to skvělé. Při vybírání výbavy dobře poradí a nevím jak to dělaj, že se vždycky sešla skvělá banda.. Už s nima plánuju další akci :-)
15.03.2015    Bětka
Zkušební ponor
Zkušební ponor na Zeleném pruhu byl skvělý zážitek, který bych doporučila všem, kdo to chtějí zkusit a zároveň si ještě netroufnou do moře. Jděte do toho, je to SUPER!
16.07.2014    Petra
Kurz OWD
Chtěla bych moc poděkovat klukům za super kurz potápění... Ze začátku mi to moc nešlo, hlavně vylévání masky. Radek je ale opravdu zkušený, šel na mě pomalu a dnes je vše ok...Jsem moc ráda..
Opravdu mooooc děkuji
1 2 3
 


 
Kurzy potápění Cestování Všechny termíny Všechny termíny

Pondělí - Pátek:
10-12  a  13-18 hod.

Sobota:
Sraz účastníků potápění v 10 hod.

Homepage Scubapro SSI